Mobil Sürüm Genel Özellikler

Erişim Kolaylığı

Hansoft Mobile ile masaüstü sürümdeki tüm özelliklere cep telefonunuzdan erişebilir ve avukatlık işlerinizi her an her yerde yönetebilirsiniz.

Entegre Modüller

Mobil sürümde de İcra, Dava ve Muhasebe modülleri bulunarak işlerinizi düzenli ve sistematik şekilde yürütmenize yardımcı olur.

Anlık Bildirimler

Yöneticiler ve personel, dava ve icra işlerindeki değişiklikleri ve güncellemeleri anında bildirim olarak alır, böylece tüm süreçlerden haberdar olunur.


Otomatik Dava Senkronizasyonu

Dava dosyaları mobil sürüme otomatik yüklenir ve yeni dava açıldığında UYAP'tan mobil sürüme senkronize edilir.

Hızlı ve Kolay Dava Sorgulama

Dava dosyalarını kriterlere göre anında sorgulayarak aradığınız dava dosyasının ayrıntılarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

Evrak Görüntüleme

Dava dosyalarındaki tüm evrakları mobil imza ihtiyacı olmaksızın görüntüleyebilir ve işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.


Adliyede Dosya Taşıma Devrine Son

Fiziki dosya taşıma derdinden kurtularak, tüm evrakları anlık olarak UYAP ile senkronize şekilde mobil sürüm içinden görüntüleyebilirsiniz.

İş Atama ve Bildirim Sistemi

İstediğiniz kullanıcılara iş atayarak atanan işlerin ve güncellemelerin ilgili kullanıcının telefonuna anında bildirim olarak ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Mobil İmza Gerekmeksizin Uyap'a Evrak Gönderme

Mobil sürüm ile dava dosyasına her türlü evrakı, mobil imza gerekmeksizin telefonunuz üzerinden gönderebilir ve işlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.


Not Girişi ve Görüntüleme

Dava ve icra dosyalarına not girişi yaparak, mobil sürüm üzerinden önemli bilgileri kolayca görüntüleyebilirsiniz.

İcra Dosyası Sorgulama

İcra dosyalarınızı kriterlere göre filtreleyerek, kolayca icra dosyasının içine girerek dosya ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz.

Uyap Kapak Hesabı Görüntüleme:

İcra dosyalarının kayıtlı kapak hesabını ve UYAP sisteminde görünen kapak hesabını anlık entegrasyon sayesinde görüntüleyebilirsiniz.


Call Center Görüşme Bildirimleri

Call Center elemanlarının dosyalara girdiği görüşme notları anında telefonunuza bildirim olarak gelir, böylece tüm çalışanlarınızın yaptığı görüşmelerden haberdar olursunuz.

İş Takip Ekranı

Hem siz hem de ofis personelleriniz, kendilerine atanan dava, icra ve kişisel işlerini tarih bazlı olarak görüntüleyebilir, sonuç girebilir ve evrak-dilekçe ekleyebilirsiniz.

Muhasebe Modülü

Mobil sürümde masaüstü sürümdeki Muhasebe Modülü aynen bulunarak, cari hesap işlemlerini, masraf eklemelerini ve duruşma atamalarını kolaylıkla telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz.