Muhasebe Modulü Genel Özellikler

İcra ve Dava Modulüyle Tam Entegre Çalışma

Hansoft Hukuk Yönetim programının Muhasebe Modülü, Dava ve İcra Modülleri ile tam entegrasyon sağlayarak, yapılan masraflı işlemlerin muhasebeleştirilmesini otomatik hale getirir. Bu sayede avukatlar, masrafları ve dosya işlemlerini kolaylıkla takip edebilir.

Sınırsız Müvekkil/Cari Kartı Oluşturma

Programın muhasebe modülü ile sınırsız sayıda müvekkil/cari kartı oluşturarak, müşterilerinize özel hesaplar açabilirsiniz. Böylece, her müşteri için ayrı ayrı muhasebeleştirme yapabilirsiniz.

Elle ve Otomatik Masraf Girişi

Hansoft, elle yapılan masraf girişlerinin yanı sıra, otomatik olarak kaydedilen masrafları da yönetmenize olanak tanır. Bu sayede, avukatlar ofis masraflarını personel bazında sisteme girebilir ve takip edebilir.


Avans Yönetimi

Muhasebe modülü sayesinde, alınan avans tutarlarını kolaylıkla programa girebilir ve takip edebilirsiniz.

Detaylı Cari Hesap Dökümü

Muhasebe modülünde yer alan ayrıntılı cari hesap dökümü sayesinde, müvekkil/cari bazında tarih sıralı cari hesap ekstreleri alabilir ve tüm alacak-borçları tek raporda görüntüleyebilirsiniz.

Banka Entegrasyonu

Hansoft'un devrim niteliğindeki banka entegrasyonu özelliği, VakıfBank ve Barokart harcamalarını otomatik olarak tespit ederek, bu harcamaları programa kaydedilen masraflarla karşılaştırır ve açık veya fazla olan tutarları raporlar.


Hızlı ve Pratik Makbuz Oluşturma

Program, saniyeler içinde yeni makbuzlar oluşturmanıza, imzalayıp muhatabına göndermenize olanak sağlar. Ayrıca, düzenli olarak kestiğiniz makbuzlar için şablonlar oluşturarak işlemleri hızlandırabilirsiniz.

E-SMM Modülü ile Kolay Makbuz Yönetimi

E-SMM modülü sayesinde, bugüne kadar kestiğiniz tüm makbuzları tek ekranda ayrıntılı tutarlarla görüntüleyebilir, toplu olarak PDF formatında indirebilirsiniz.

Muhasebe İşlemlerinde Tam Kontrol

Hansoft Hukuk Yönetim programının Muhasebe ve e-SMM Modülü, avukatların tüm muhasebe işlemlerini kuruşu kuruşuna kontrol etmelerine ve müvekkil adına yapılan hiçbir harcamanın gözden kaçmamasını sağlar. Bu sayede, avukatlar iş süreçlerini optimize ederek, zaman ve maliyet tasarrufu elde edebilirler.